На Золочівщині провели зустріч з родинами військовослужбовців з числа загиблих, зниклих безвісти, полонених та поранених

Дата: 14.09.2023 15:20

Це вже не перший такий захід у Львівській області організований за сприяння Координаційного центру з підтримки цивільного населення Львівщини. Такі центри при Львівській ОВА та офіси у районах створені з ініціативи начальника Львівської ОВА Максим Козицький, керівниця Координаційного центру підтримки цивільного населення при ЛОВА - Галина Бордун.

У зустрічі взяли участь Василь Маркевич, начальник Золочівської РВА, Тарас Грень, радник з юридичних питань начальника Львівської ОВА, керівництво Золочівської РВА, представники місцевої влади, поліції, територіальних центрів комплектування, військових частин та керівники і очільники провідних напрямів області та району, які сприяють соціальним та юридичним потребам військовослужбовцям та їх родинам.

Зустріч минула у форматі діалогу, де кожен зміг висловитись, послухати та почути відповідь на поставлене запитання. Обговорили актуальні питання щодо соціального та юридичного захисту родин військовослужбовців, які постраждали від російсько-української війни, а саме:

- оформлення соціальних та пенсійних виплат для родин загиблих;

- питання комунікації родинам зниклим безвісти з правоохоронними органами;

- проходження ВЛК та які особливості проведення ДНК-експертиз;

- алгоритм пошуку зниклих безвісти.

Метою таких зустрічей є дієва допомога та надання якісних юридичних, соціальних та адміністративних послуги ветеранам, членам їхніх сімей та родинам полеглих Воїнів, максимально мінімізуючи всі бюрократичні процедури.

Для отримання допомоги звертайтесь:

Контакти та адреса офісів КЦ міст районного значення та центрів психосоціальної допомоги на карті

Зареєструватися до психолога можна за телефоном 112, або

Телефон контактного Центру у Львівській області 112

• Офіс допомоги Львівський район - тел: 067-471-00-83

• Офіс допомоги Стрийський район - тел: 067-471-01-56

• Офіс допомоги Дрогобицький район - тел: 067-471-02-45

• Офіс допомоги Самбірський район - тел: 067-471-02-98

• Офіс допомоги Золочівський район - тел: 067-471-03-29

• Офіс допомоги Червоноградський район - тел: 067-471-03-34

• Офіс допомоги Яворівський район - тел: 067-471-03-44 (Новояворівськ: Тел: 067-471-06-30

Якщо ви чи ваші знайомі потребують допомоги, заповніть анкету