На Золочівщині тривають комісійні обстеження комунальних підприємств району щодо готовності до зими

Дата: 12.09.2023 14:41

Відповідно до розпорядження голови Львівської обласної державної адміністрації Максима Козицького тривають комісійні обстеження комунальних підприємств району щодо готовності до зими.

Сьогодні обстежено об’єкти Буської та Красненської територіальних громад. Першим заступником голови Золочівської районної військової адміністрації Михайлом Куликом разом із начальником управління розвитку громад і територій райдержадміністрації Степаном Коропецьким, начальницею відділу з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Іриною Білою, уповноваженими представниками місцевих рад та керівниками комунальних підприємств провели перевірку забезпечення об’єктів тепло- та водопостачання джерелами резервного живлення.

Під час комісійного огляду проведено моделювання роботи комунальних підприємств шляхом від'єднання від загальної мережі електропостачання та використання резервних джерел живлення. Окрім того оглянуті всі пункти незламності на території зазначених громад.

В ході обстеження з'ясовано, що об'єкти критичної інфраструктури Буської та Красненської громад готові до роботи в умовах викликів сьогодення.Сплановано проведеня в найближчий час додаткових заходів, які підвищать стійкість роботи підприємств.