Офіс підтримки цивільного населення Золочівської РВА інформує про діяльність за тиждень, що минає

Дата: 08.09.2023 18:01

Офісом підтримки цього тижня було опрацьовано 14 анкети від внутрішньо переміщених осіб та надано15 послуги. З них:

• групові психологічні заняття
  • 9 юридичних
  • 6 гуманітарних

Юрист «Норвезької Ради у справах біженців» в приміщенні Офісу підтримки провів інформаційну сесію на тему: «Зміни до порядку призначення виплат на проживання для ВПО (з 01 серпня та 01 вересня)». Також можна було проконсультуватись та отримати правову допомогу з найбільш актуальних питань,які виникають у ВПО.

«Мальтійська служба допомоги України» – організація здійснює щотижневі виїзди у колективні центри розміщення.  Цього тижня були здійснені виїзди в село Білий Камінь шпиталь Свідерського, село Заболотці – народний дім, селище Олесько, де провели зустрічі з людьми з числа ВПО та в лікарні міста Броди.

БО «Карітас Золочів» проводив видачу на гуманітарної допомоги.

БО «Данська Рада у справах біженців» провела  прийом в прихистку громадян з числа ВПО – надали юридичні консультації.