Сьогодні в Україні відзначають День воєнної розвідки. З професійним святом розвідників привітав очільник Золочівської РВА Василь Маркевич

Дата: 07.09.2023 09:26

"Зараз кожна дата, яка стосується нашого війська, – є особливо близькою для нас. І річне не в тому, що нам варто вітати їх чи дякувати їм лише в цей день. Ці офіційні дати створені для мирних часів, та все ж сьогодні відзначаємо День військової розвідки України, щоб особливо не забувати, хто турбується про нашу безпеку в країні.

Воєнна розвідка, мабуть, один із найважливіших елементів війська на полі бою. Саме вони забезпечують перевагу сил в бою.

Ми мало чуємо про розвідку, їхні успіхи не є загальнодоступними, а імена тримають у таємниці. Але прийде час, коли кожен українець буде знати поіменно всіх, хто доклався до Перемоги України у війні на виживання.

Дякуємо воєнній розвідці України за таємну та сильну роботу, яка несе за собою видимий для держави результат. Дякуємо, що ваша робота дає можливість нам усім можливість учитись, працювати та жити в Україні!", - зазначив начальник Золочівської РВА Василь Маркевич.