Гранти від «Дії»: як отримати фінансування на відкриття та розвиток власної справи

Дата: 07.09.2023 10:18

Відповідно до урядової програми «єРобота» на відкриття або розширення бізнесу можна отримати мікрогрант у розмірі від 50 до 250 тис. грн. Обов’язкова умова – створення 1-2 робочих місць залежно від суми гранту. Подати заявку на участь у програмі можна через портал «Дія» до 19 листопада 2023 р.

За державну фінансову підтримку учасники програми зможуть закупити нове обладнання, матеріали, сировину, оплатити лізинг, оренду приміщення, послуги з маркетингу, реклами тощо.

Також гранти на створення або розширення власного бізнесу надаються учасникам бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок війни та членам їхніх сімей. З програмою можна ознайомитися на порталі Державного центру зайнятості у розділі «Грант для ветеранів».

Заяву про участь у програмі можна подати онлайн через портал «Дія» (https://is.gd/KT7RoW). Кошти на старт або розвиток власного бізнесу ветеранам або членам їхніх сімей надаються у розмірі від 250 тис. грн до 1 млн грн. Їх можна використати на придбання обладнання, сировини, матеріалів, для оренди приміщення та транспортних засобів, закупівлі ліцензійного програмного забезпечення, оплати послуг з маркетингу та реклами тощо. Більше про програму – за посиланням https://bit.ly/3GQ8WDe.

.