Підприємці із Золочівщини отримали нагороди Львівської ОВА з нагоди професійного свята – Дня підприємця

Дата: 04.09.2023 19:36

Львівська ОВА нагородила кращих працівників у сфері підприємницької діяльності Львівщини.

За багаторічну сумлінну працю, значний внесок у розвиток підприємницького середовища області та з нагоди професійного свята Подякою начальника Львівської ОВА Максима Козицького відзначили зо два десятки підприємців, серед яких двоє представників Золочівщини. Нагороджено фізичну особу-підприємця Лідію Коваль та генерального директора товариства з додатковою відповідальністю «Галант» Ганну Приймак (нагороду отримала представник підприємства).

Сьогодні представники бізнесу не лише створюють нові робочі місця, забезпечують мешканців необхідними товарами і послугами, тримають економічний фронт, а й займають активну громадську позицію у вирішенні соціально-економічних питань регіону. Також підприємці працюють, всіляко наближаючи такий очікуваний день Перемоги: активно донатять, допомагають та підтримують наших захисників, які борються з російськими окупантами та звільняють кожен метр Української землі.

Нагороди також отримали ті, хто долучився до всеукраїнського проєкту з відновлення населених пунктів Херсонщини «Пліч-о-пліч».

Список відзначених можна переглянути за посиланням: https://loda.gov.ua/news/77455

Працюймо! Разом до Перемоги!