Привітання очільника Золочівщини Василя Маркевича з Днем підприємця!

Дата: 03.09.2023 08:22

"З нагоди Дня підприємця хочу щиро привітати усіх дотичних до цієї сфери.

Ваша здатність бачити можливості, приймати ризики та впроваджувати ідеї заслуговує на велику повагу. Ваше прагнення до саморозвитку, володіння навичками управління та надання якісних послуг допомагає вам будувати успішні бізнеси та сприяє економічному зростанню як нашого району, так і країни загалом.

Особливі вітання тим, хто створив власну справу на Золочівщині, таким чином сприяючи розвитку нашого регіону та надаючи робочі місця. Різні сфери, але всі потрібні: будівництво, аграрний сектор, перевезення, лікування, виробництво, надання послуг, продаж — це усе надзвичайно важливо для комфорту людей та розвитку.

Дякую Вам за те, що в ці важкі часи надаєте допомогу нашому війську, донатите на Збройні Сили України та всіляко сприяєте наближенню нашої Перемоги.

Невичерпного натхнення вам, нескінченного потоку ідей та сил для розвитку своїх проєктів", - начальник Золочівської РВА Василь Маркевич.