Офіс підтримки цивільного населення Золочівської РВА інформує про діяльність за тиждень, що минає

Дата: 01.09.2023 19:24

Офісом підтримки цього тижня було опрацьовано 41 анкету від внутрішньо переміщених осіб та надано 82 послуги. З них:

• 33 психологічні послуги;
  • 19 юридичних;
  • 35 фінансових.

БО «Solidarites international» в приміщенні Управління соціального захисту проводили реєстрацію на фінансову допомогу.

Юрист БО «Данська Рада у справах біженців» провела зустріч з людьми із числа ВПО в приміщенні Управління соціального захисту та надала індивідуальні юридичні консультації.

Юрист «Норвезької Ради у справах біженців», в с. Білий Камінь-шпиталь Доктора Свідерського, провів інформаційну сесію на тему: «Зміни до порядку призначення виплат на проживання для ВПО (з 01 серпня та 01 вересня)». Також можна було проконсультуватись та отримати правову допомогу з найбільш актуальних питань, які виникають у ВПО.

Первинну психологічну допомогу надає психолог Офісу Вікторія Кубішин, яка при необхідності подальшої допомоги, скеровує особу до партнерів.

БО «Карітас Золочів» проводив видачу гуманітарної допомоги для людей з числа ВПО.