Все, що треба знати про діяльність офісу підтримки цивільного населення при Золочівській РВА

Дата: 01.09.2023 15:28

9 червня 2023 року очільник Львівщини Максим Козицький підписав розпорядження про утворення координаційного центру підтримки цивільного населення при Львівській обласній військовій адміністрації, а згодом при районних райдержадміністраціях були утворені офіси з підтримки цивільного населення.

Такі офіси надають підтримку та супровід населенню, постраждалому внаслідок збройного конфлікту, внутрішньо переміщеним особам, ветеранам війни, особам з інвалідністю внаслідок війни, членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, іншим постраждалим особам.

Діяльність офісу спрямована на розв'язання питань соціального захисту, сприяння зайнятості постраждалого населення, надання психосоціальної, медичної та правової допомоги.

За час своєї діяльності Офісом підтримки цивільного населення Золочівської РВА за тісної координації з центром підтримки цивільного населення при Львівській ОВА надано 622 послуги, з яких 361 психологічна послуга, 80 юридичних, 92 фінансових та 89 гуманітарних.

Офіс тісно співпрацює з такими вітчизняними та закордонними благодійними організаціями, як БО «Solidarites international», БО «Данська Рада у справах біженців», «Норвезька Рада у справах біженців», БО «Єзуїтська служба у справах біженців», Мобільна клініка репродуктивного здоров’я, «Людина в біді», «Мальтійська служба допомоги України», БО «Карітас Золочів» та іншими організаціями, що надають консультативну, правову та практичну допомогу людям на місцях. Окрім цього первинну психологічну допомогу надає психолог Офісу підтримки Вікторія Кубішин.

Для цього щоб отримати допомогу звертайтесь за адресою м.Золочів, вул. Пачовського, 7. Контактний телефон 067 471 0715.