Проінспектовано комунальні підприємства району на наявність резервних джерел живлення

Дата: 30.08.2023 15:08

Сьогодні перший заступник начальника Золочівської районної військової адміністрації Михайло Кулик разом із начальником управління розвитку громад та територій райдержадміністрації Степаном Коропецьким проінспектували ряд підприємств району на предмет готовності до опалювального сезону 2023-2024 в частині забезпечення резервними джерелами живлення.

Минулого року через масові ракетні обстріли ворога у багатьох регіонах нашої країни в тому числі на Золочівщині були часті перебої з електропостачанням. Для того, щоб жителі Золочівського району були забезпечені водою та теплом, навіть у випадку відсутності електроенергії, місцеві комунальні служби повинні підготувати резервні джерела живлення.

Під час перевірки, керівникам та відповідальним особам комунальних підприємств було наголошено на невідкладності здійснення заходів щодо підготовки матеріально-технічної бази таких джерел, створення запасів та резервів паливо-мастильних матеріалів, проведення тестування обладнання.