В Золочеві вшановули памʼять усіх захисників України, які полягли у боротьбі за нашу державу

Дата: 29.08.2023 15:49

Герої не вмирають – цей вислів правдивий тільки тоді, коли ми памʼятаємо їх.

Сьогодні, 29 серпня, в Золочеві вшановули памʼять усіх захисників України, які полягли у боротьбі за нашу державу.

Молились за їхній спокій із духівництвом, місцевою владою та усіма присутніми. Перший заступник голови Золочівської районної військової адміністрації Михайло Кулик, заступники Богдан Гринишин та Віктор Олійник, разом з колективом урочисто поклали квіти до Памʼятника борцям за волю України та запалили поминальні лампадки.

Надзвичайно важливо памʼятати про Героїв, адже поки жива наша памʼять – вони також живі у наших думках і спогадах.

Вічна памʼять усім Героям!