26 серпня військові та цивільні авіатори відзначають професійне свято – День авіації України

Дата: 26.08.2023 09:41

"Сьогодні дякуємо нашим авіаторам — військовим і цивільним — за те, що вони з неба турбуються, аби нам було безпечно тут. Професійне свято святкують також працівники авіаційної промисловості і транспорту України.

Насправді, наш зір може не досягати те, що відбувається високо над нами. Згадка про Привида Києва, який «живив» нас надією у найскладніші часи початку повномасштабного вторгнення. Пілоти, які проривались в оточений Маріуполь, знаючи на що йдуть практично на смерть. Вони добровільно рятували поранених з «АзовСталі».

Українська авіація — це сила.

І те, що вона робить зараз, — увійде в історію. Ці подвиги вже є історичними. Дякуємо за роботу та відданість! За професіоналізм та хоробрість", - очільник Золочівщини Василь Маркевич.