Офіс підтримки цивільного населення при Золочівській РВА інформує про діяльність за тиждень, що минає

Дата: 18.08.2023 21:58

Цього тижня було опрацьовано 38 анкет від внутрішньо переміщених осіб та надано 44 послуги, зних:

• 35 психологічні послуги;
  • 9 юридичних.

Юрист Норвезької Ради у справах біженців провів інформаційну сесію на тему: «Зміни до порядку призначення виплат на проживання для ВПО (з 01 серпня та 01 вересня)». Також можна було проконсультуватись та отримати правову допомогу з найбільш актуальних питань, які виникають у ВПО.

«Мальтійська служба допомоги України» - організація здійснює щотижневі виїзди у колективні центри розміщення. Цього тижня були здійснені виїзди в с.Сасів «Рідний дім»- провели Арт-терапію з дітками, с.Велика Вільшаниця- народний дім та селище Олесько де провели зустрічі з людьми з числа ВПО.

Первинну психологічну допомогу надає психолог Офісу, яка, при необхідності подальшої допомоги, скеровує особу до партнерів.

БО «Карітас Золочів» проводив видачу гуманітарної допомоги.

БО «Данська Рада у справах біженців» провела прийом в прихистку громадян з числа ВПО, надано юридичні консультації.