15 працівників Золочівської РВА пройшли медогляд у межах проєкту «Місяць здоров’я»

Дата: 18.08.2023 16:30

Проєкт «Місяць здоров’я» ініційований головою Львівської ОВА Максимом Козицьким - це про піклування та підтримку працівників, які вкрай важливі в час війни, це про емоційний стан, психологічне та фізичне здоров’я.

Службовці райдержадміністрації та соціального захисту за скеруванням сімейних лікарів пройшли медичний огляд – від аналізу крові до УЗД – у Львівському обласному клінічному діагностичному центрі.

Такий проєкт насправді дуже важлива ініціатива, бо не завжди вдається зробити це самостійно, часто просто не немає часу для свого здоров’я.

Працівники держустанов Золочівщини вдячні за турботу керівництву ЛОВА та РВА за організацію проведення медогляду.