Офіс з підтримки цивільного населення при Золочівській РВА інформує про діяльність за тиждень, що минає

Дата: 11.08.2023 18:00

У період з 7 по 11 серпня 2023 року було опрацьовано 25 анкет від внутрішньо переміщених осіб та надано 58 послуг. З них:

• 47 психологічних послуг
  • 10 юридичних
  • 1 фінансову

Мобільна клініка репродуктивного здоров’я (координатор Олена Чемерис) продовжує здійснювати виїзди по Золочівському району. Цього тижня провели прийом хворих в амбулаторії смт. Поморяни.

БО «Данська Рада у справах біженців» провела прийом громадян з числа ВПО в смт. Поморяни – надали юридичні консультації.

Психологічну допомогу надають представники таких організацій:

• «Людина в біді» провела групову зустріч в прихистку «Рідний дім»;
  • Проведено тренінг для працівників на тему «Емоційно-професійне вигорання», який провела психолог Мар'яна Гук;
  • «Мальтійська служба допомоги України»- організація здійснює щотижневі виїзди у колективні центри розміщення. (Цього тижня були здійснені виїзди в м. Буськ та с. Заболотці).

Первинну психологічну допомогу надає психолог Офісу, яка, при необхідності подальшої допомоги, скеровує особу до партнерів. Цього тижня, завдяки наявності Кімнати матері та дитини, облаштованій БО «СОС Дитячі Містечка Львів» психологом проводились індивідуальні заняття з дітками ВПО та військовослужбовців.

БО «Норвезька Рада у справах біженців» надавали консультації в прихистку смт. Поморяни та виїжджали в центральну лікарню для вирішення юридичних питань людям з інвалідністю числа ВПО.

БО «Карітас Золочів» здійснила видачу гуманітарної допомоги.

БО “NEEKA” у приміщенні шпиталю доктора Свідерського с. Білий Камінь провела групову зустріч для ВПО з юристом та психологом . Відвідали захід 15 чоловік. Також надано цільову допомогу для ВПО.