Вітання очільника Золочівщини Василя Маркевича з нагоди Міжнародного Дня молоді!

Дата: 12.08.2023 12:42

Колись цей день ми святкували у червні, але тепер, щоби бути ближчими до європейської традиції, святкуємо з усім світом. Можливо, і прикро, що найкращі роки для молоді – час розвитку, змін, легкості, вибору – є в час війни. Але водночас бачимо, що українська молодь зараз тримає нашу державу. Воїни, медики, волонтери – левова частка з них є молодими людьми, які залишили університет, хорошу роботу або свою сімʼю, щоб захищати нас і допомагати. Сьогодні українська молодь не асоціюється із веселим та безтурботним життям, сьогодні вони – втілення сили і міцності. Дякую вам за ваш потенціал та амбіції, із такими людьми відбудувати країну буде легше!

Наша молодь – наше майбутнє!До кінця не знаємо, у якому віці нас треба зарахувати до молоді, а коли це слово вже не для нас. Мабуть, це не так уже і важливо. Найголовніше – що ми відчуваємо і як проживаємо життя.

Наша молодь – наше майбутнє!