На Золочівщині активно розвивається мережа ЦНАПів

Дата: 11.08.2023 16:00

Сьогодні цифрові технології в напрямку надання адміністративних послуг стають все більш невід'ємною частиною розвитку держави та регіонів. Для забезпечення мешканцям високого рівня якості та швидкості надання державних послуг у Золочівському районі активно розвивається мережа ЦНАПів.

Зокрема, нещодавно відбулося відкриття нового сучасного ЦНАПу у Підкамінській громаді. Реалізації проєкту стала можливою завдяки всебічній підтримці керівництва Львівської обласної військової адміністрації та особисто очільника Львівщини Максима Козицького. Загальна вартість робіт склала 9,4 млн.грн, 80% кошти обласного бюджету, 20% місцевого.

У Красненській громаді триває будівництво приміщення сучасного ЦНАПу. Будівельні роботи розпочались ще минулого року. Проєкт реалізовується за співфінансування обласного та селищного бюджетів. Загалом сюди має надійти понад 6 млн гривень. На даний час виконано 25% від запланованих робі на суму майже 2 млн. гривень. Станом на сьогодні збудовано перший поверх та ведуться підготовчі роботи до будівництва другого поверху. Будівельні роботи планують завершити до кінця року.

Центр надання адміністративних послуг Золочівської міської ради розпочав роботу 4 січня 2022 року. Для покращення якості надання адміністративних послуг мешканцями громади тут оновили матеріально-технічну базу.

У ЦНАПі Буської громади триває поточний ремонт приміщень, аби жителі громади мали змогу одержувати державні послуги у комфортних умовах, які будуть відповідати вимогам  безбар`єрності та доступності.

У Поморянській громаді розроблено  проектно-кошторисну документацію реконструкції приміщення ЦНАПу, де мешканці громади зможуть отримувати потрібні адмінпослуги.

Сучасний ЦНАП функціонує у Заболотцівській громаді. Тут надають громадянам весь комплекс державних послуг.

Важливо, аби українці отримували якісний державний сервіс навіть в умовах війни.

Все буде Україна!