Координаційний центр підтримки цивільного населення інформує про діяльність за тиждень, що минає

Дата: 04.08.2023 21:49

Координаційним центром цього тижня було опрацьовано 40 анкети від внутрішньо переміщених осіб та надано 90 послуги, з них:

• 42 психологічні послуги;
  • 32 фінансові послуги;
  • 16 юридичних послуг.

БО «Solsdarites Snternational» провела в приміщенні УСЗН реєстрацію людей з числа ВПО для фінансової допомоги.

БО «Норвезька Рада у справах біженців» надавала юридичні консультації в приміщенні УСЗН.

БО «Данська Рада у справах біженців» надавали юридичні консультації в смт Поморяни в прихистку для ВПО.

Психологічну допомогу надають представники таких організацій:

• «Людина в біді» провела групову зустріч в прихистку «Рідний дім». Психолог організації Мар’яна Гук провела індивідуальні заняття.
  • «Мальтійська служба допомоги України» – організація здійснює щотижневі виїзди у колективні центри розміщення. Цього тижня були здійснені виїзди в с. Заболотці, де провели зустрічі в прихистках.
  • Первинну психологічну допомогу надає психолог Офісу підтримки, яка, при необхідності подальшої допомоги, скеровує особу до партнерів. Психолог ККЦ Вікторія Кубішин здійснила виїзд у с. Білий Камінь.

БО «Карітас Золочів» проводив видачу гуманітарної допомоги.