На Золочівщині триває жнивна кампанія 2023

Дата: 03.08.2023 16:37

За інформацією відділу паливно-енергетичного комплексу, економічного розвитку та сільського господарства Золочівської РВА аграрії Золочівського району розпочали жнивну кампанію 2023 року.

Станом на 03.08.2023 р. зібрано ранніх зернових на площі 4,1 тис. га, що становить 26% до посіву. Намолочено 21,7 тонн зерна, урожайність – 54,3 ц/га.

Сільськогосподарські підприємства завершили обмолот озимого ячменю. Цьогоріч його посіви складали 765 га, в результаті намолочено  4,3 тис. тонн зерна, урожайність озимої культури по району становить 56,1 ц/га.

Крім цього, на 30% (3,3 тис. га) площ посівів озимої пшениці зібрано 17,4 тис. тонн зерна, урожайність становить 52,2 ц/га.

Разом з тим, триває збирання озимого ріпаку. Його станом на сьогодні зібрано  на площі 3,9 тис. га, що становить 61% до площ посіву, намолочено 12,5 тис. тонн, урожайність становить 32 ц/га.

Не зважаючи на  прохолодну весну і надмірну кількість опадів початок жнив розпочався у звичні для нашого регіону терміни. Фермери Золочівщини сподіваються, що такі перепони не вплинуть на врожайність і вони зберуть хороші врожаї зернових культур.