Очільник Золочівської ОВА Василь Маркевич взяв участь в режимі онлайн у засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад

Дата: 30.07.2023 16:53

"Сьогодні разом із очільниками громад, представниками місцевого самоврядування долучились у режимі онлайн до участі в засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

З вступним словом звернувся Президент України Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ. Також виступили: Керівник Офісу Президента —Андрій ЄРМАК, Прем’єр-міністр України — Денис ШМИГАЛЬ, Голова Верховної Ради України — Руслан СТЕФАНЧУК.

Найголовнішими аспектами були: питання місцевого самоврядування, бюджетні ресурси, а також важливість підготовки до зимового сезону, адже російські терористи не припинили атак на українську енергосистему. І, звісно, один із ключових аспектів — підтримка української армії та відбудови країни.

Саме завдяки нашим захисникам маємо можливість працювати. А сьогодні кожна робота — лише заради Перемоги!", - повідомив начальник Золочівської РВА Василь Маркевич.