Звернення начальника Золочівської РВА Василя Маркевича у річницю трагедії в Оленівці

Дата: 29.07.2023 08:41

"Росія не вміє по-іншому. Країна-терористка використовує терористичні методи, які важко вкласти в голові, що таке може відбуватись у центрі Європи і в 21 столітті.

Рік тому росія жорстоко вбила українських військовополонених, серед яких бійці полку “Азов”, в Оленівській колонії № 120, що на окупованій частині Донеччини. Підступно організувати вибух, де зазнали страждань понад 130 полонених, – на таке здатна тільки держава, для якої не існує жодних правил війни, більше того – для неї не існує навіть війни, бо владімір путін та прибічники називають її “спеціальною операцією”.

Усі ці злочини мають бути обовʼязково документовані, а винні – покарані. Адже суди над воєнними злочинцями важливі заради живих та майбутніх поколінь", - Василь Маркевич.