Вітання очільника Золочівщини Василя Маркевича з Днем Української Державності!

Дата: 28.07.2023 10:08

"День Української Державності — це свято в Україні пов'язане з утвердженням понад тисячолітніх традицій українського державотворення. Нам так потрібно зараз, у час жорстокої війни, триматись за свої віковічні символи, за якими велика сила.

Нехай цей день сьогодні нагадає нам, що наше життя триває. І життя та державність України також. Не завжди буває легко, але ми вже зробили багато для перемоги, щоб наша державність була міцною. Зараз це неможливо без підтримки іноземних партнерів та стійкої дипломатії. Та найбільше неможливо це без українців, які розуміють, що без кожного з нас перемога буде неможливою.

Дуже символічно, що нове для українців свято – День Української Державності – відзначаємо у пам'ятний день хрещення Київської Русі. За часів Володимира Великого, народ об'єднався не лише територіально, а й духовно, беручи одну віру. Державність – це про нашу спільність і обʼєднаність.

Україна була, є і буде! Переможемо!", - очільник Золочівщини Василь Маркевич.