Сьогодні своє професійне свято відзначають медичні працівники!

Дата: 27.07.2023 09:26

"Ті, хто лікують, рятують та допомагають. Дорогі медичні працівники, ви дійсно не просто дорогі, а найдорожчі для нас, бо ціна ваших зусиль вимірюється людським життям.

Ваша робота переростає у справу життя, рутинні походи на роботу — у відданість покликанню: ви щодня на сторожі людського життя. Це щастя, що в сучасні часи нас можна врятувати від хворіб, продовжити нам життя, зробили його більш здоровим завдяки вашим знянням і вмінням ними оперувати. Це ваша робота, але перш за все — це ваше розуміння про цінність і вагу людського життя. Для вас є значення, кого ви лікуєте і від чого, але мета завжди одна — це допомога і покращення.

Оцінити перебування медиків на лінії фронту неможливо: таку сміливість та віддданість мають лише сильні люди. Ми дякуємо вам, хоч цього завжди буде замало. Ми не зможемо сповна віддячити всім, хто рятує життя воїнів заради життя в Україні всіх інших громадян.

Дорогі медичні працівники, дякуємо всім вам, незалежно від віку, статі, спеціалізації та спрямування. Дякуємо за ваш дар робити світ здоровішим та продовжувати миті життя інших людей!", - начальник Золочівської РВА Василь Маркевич.