На Золочівщині успішно працює релоковане з Харкова підприємство «Woods.story_ua»

Дата: 26.07.2023 16:46

Заступник голови Золочівської РВА Богдан Гринишин разом з представницею волонтерського руху Золочівського району Уляною Бандурович провів робочу зустріч з представниками релокованого підприємства «Woods.story_ua» – виробником гарних та цікавих пазлів із дерева для дорослих та дітей.

Бренд заснували у 2020 році під час пандемії коронавірусу і розпочали роботу із маленької майстерні у квартирі. Згодом підприємство виросло до власного виробництва у Харкові. Команда має власну торгівельну марку з авторськими правами й патентами. Кожна деталь у пазлах виняткова, фігурна та якісна. Свою продукцію відправляють в понад 35 країн світу. Зараз, через повномасштабну війну, підприємство працює у місті Буськ.

«Вдячний за стійку життєву позицію, вміння працювати та розвиватися у такий непростий для України час, за довіру та швидку інтеграцію в сектор економіки Золочівщини», - зазначив Богдан Гринишин під час спілкування з представниками підприємства «Woods.story_ua».