Відбулось позачергове засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Львівській ОВА

Дата: 20.07.2023 12:21

Засідання провів перший заступник начальника Львівської обласної державної адміністрації Андрій Годик. В онлайн режимі участь роботі комісії взяли заступник начальника Золочівської РВА Богдан Гринишин та члени районної ДНПК при Золочівській райдержадміністрації.

Робота комісії була зосереджена на виконанні протоколу № 1 ДНПК при Львівській ОВА від 30.03.2023 року та проведення на території області та району зокрема пероральної імунізації диких та м’ясоїдних тварин проти сказу.

Довідково:

- На території району спеціалістами державних установ проведено через засоби масової інформації роз'яснювальну роботу серед населення щодо захворюваності на сказ людей і тварин;

- проведено заходи щодо імунізації проти сказу тварин (поголів’я ВРХ, ДРХ, собак, котів);

- проведено діагностичний відстріл 32 голів лисиць.

Заходи щодо профілактики захворюваності на сказ тривають.