На Золочівщині запрацював перший в Україні кооперативний молокопереробний завод

Дата: 18.07.2023 19:12

Сьогодні в селі Утішків Красненської територіальної громади відбулося відкриття першого кооперативного молокопереробного заводу. На заході були присутні начальник Львівської ОВА Максим Козицький, очільник Золочівської РВА Василь Маркевич, Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Лариса Ґаладза, місцеве керівництво та всі охочі відвідати відкриття.

«Насправді, дуже важливо, що такі речі відбуваються у час війни, коли здається, що розвиток економічного потенціалу є не найосновнішим зараз.
Це стало можливим за фінансової підтримки канадської кооперативної організаціїї SOCODEVI. Після запуску заводу, дрібні фермери та середні господарства, які об'єдналися, матимуть можливість спільно встановлювати ціну молока та впливати на якість готової продукції. Відкриття цього заводу – це також про зміцнення нашої громади, сприяння стійкості нашого розвитку і однозначно про покращення якості життя наших мешканців. Воно істотно впливає і на економічне покращення держави загалом.
Вдячність канадським партнерам та усім, хто долучився до реалізації», - зазначив начальник Золочівської РВА Василь Маркевич.