На Золочівщині розпочались навчання цивільного населення

Дата: 11.07.2023 16:59

Заняття проводяться у рамках Програми підготовки населення до національного спротиву. Перші такі заняття проведено в місті Золочів.

До підготовки залучаються чоловіки і жінки віком від 18 до 60 років, які мають бажання підготуватися до боротьби із ворогом. Досвідчені інструктори із Навчального центру імені Василя Вишиваного Національної гвардії України провели заняття з тактичної медицини та військової топографії. Теорія в поєднанні з практикою дає якнайкращий результат.

Все більше і більше людей стає підготовленими до національного спротиву та набувають корисних навичок в умовах повномасштабної війни в Україні.

Згодом такі навчання проведуть і в інших громадах Золочівського району. Керівники кожної громади призначили відповідальних за навчання по зазначеній Програмі. Бажаючі навчатися можуть приєднатися до груп, які формуються в кожній територіальній громаді. Долучаємось до навчання!

Гуртуємось й готуємось разом! Слава Україні!