Консультативно-координаційний центр при Золочівській РВА інформує про діяльність за тиждень, що минає

Дата: 24.06.2023 10:05

Консультативно-координаційним центром цього тижня було опрацьовано 75 анкети від внутрішньо переміщених осіб та надано 299 послуги. З них:

• 65 психологічних послуг;
  • 9 юридичних послуг;
  • 1 фінансова послуга;
  • 224 гуманітарної допомоги.

БО «NEEKA» у м.Золочів в приміщенні «Будинок школяра», представниками організації було проведено арт-інвест де батьки та дітки змогли намалювати картину, разом з провідним художником Львівщини, на тему «Україна».

В приміщенні УСЗН БО «NEEKA» проводила роздачу гуманітарної допомоги для ВПО (матраси, подушки, ковдри, постільні набори, рушники, засоби гігієни та ін..)

Психологічну допомогу надають представники таких організацій:

«Людина в біді» в прихистку по вул. Шевченка проводили групові зустрічі.

«Мальтійська служба допомоги України» – здійснюють щотижневі виїзди у колективні центри розміщення ВПО, а також працюють безпосередньо у нашому Центрі.

БО «Карітас Золочів» – проводив реєстрації на гуманітарну допомогу.

Первинну психологічну допомогу надає психолог Центру Вікторія Кубішин, яка, при необхідності подальшої допомоги, скеровує особу до партнерів.

Юристи БО «Норвезька рада у справах біженців» здійснили індивідуальні консультації на тему «Державна програма допомоги у відновленні житла» та поінформували по державній програмі Є-робота (гранти на власну справу), та допомагають у вирішенні приватних питань також юрист Дмитро, здійснили виїзд в прихисток по вул. Промислова, де надав юридичну підтримку внутрішньо переміщеним особам.

#консультативно_координаційні_центри_Львівщини