Консультативно-координаційний центр при Золочівській РВА інформує про діяльність за тиждень, що минає

Дата: 16.06.2023 16:39

Консультативно координаційним центром було опрацьовано 33 анкети від внутрішньо переміщених осіб, та надано 33 послуги, зокрема:

25 - психологічних;

7 - юридичних;

1 - гуманітарну.

Психологічну допомогу надавала БО "Мальтійська служба у справах дітей", яка цього тижня здійснювали виїзд в селище Поморяни в гуртожиток при професійному ліцеї та Будинок сімейного типу "Рідний дім".

А також в ККЦ працює психолог Вікторія Кубішин, яка цього тижня здійснила виїзд в прихисток при Золочівському ліцеї та у Шпиталь доктора Свідерського у с. Білий Камінь, де провела зустріч з внутрішньо переміщеними особами.

Юрист БО "Данська рада у справах біженців" надавала консультації щодо Державної програми у відновленні житла та Програми "Є-Робота" в УСЗН та працювала в прихистку смт. Олесько.