Консультативно-координаційний центр при Золочівській РВА інформує про діяльність за тиждень, що минає

Дата: 09.06.2023 16:16

Консультативно-координаційним центром цього тижня було опрацьовано 34 анкети від внутрішньо переміщених осіб та надано 56 послуг. З них:

• 17 психологічних послуг;
  • 24 юридичні послуги;
  • 25 фінансових послуг.

Психологічну допомогу надають представники організації «Мальтійська служба допомоги України». Дана організація здійснює щотижневі виїзди у колективні центри розміщення, а також працює безпосередньо у нашому Центрі.

Цього тижня здійснювали виїзд в с. Білий Камінь шпиталь Свідерського.

Проводились групові та індивідуальні консультації як для місцевих діток, так і для ВПО.

Первинну психологічну допомогу надає психолог Центру, яка при необхідності подальшої допомоги, скеровує особу до партнерів.

ГО «Solidarites international» цього тижня, в приміщенні Координаційного центру проводили фінансову реєстрацію для внутрішньо переміщених осіб, які прибули за останній місяць.

Юристи БО «Норвезька рада у справах біженців» здійснили індивідуальні консультації на тему «Державна програма допомоги у відновленні житла та поінформували по державній програмі Є-робота (гранти на власну справу).

На Золочівщину з робочим візитом завітала регіональний директор Норвезької ради у справах біженців Kitti Pauluc. У ході зустрічі провели аналіз діяльності та обговорили перспективи співпраці щодо підтримки евакуйованих з Херсонської області та надання їм гуманітарної допомоги, психологічної підтримки та юридичного супроводу.

#консультативно_координаційні_центри_Львівщини