Звернення начальника Золочівської районної військової адміністрації Василя Маркевича з нагоди Дня журналіста

Дата: 06.06.2023 10:14

"У час війни ми ще раз переконались, що таке робота журналіста – бути під обстрілом, щоб розповісти світові правду; ховатись в окупованому місті, щоб показати, який “мір” несе росія. Сьогодні журналісти – це ще одні очі на для людей на лінії вогню. Майже вся інформація, яку ми маємо зараз, – написана, сказана, передана журналістами. Це важлива, часто недооцінена і ще частіше знецінена професія, але саме ці люди транслюють для нас все, що відбувається.

Бути журналістом – важко, але ще важче бути правильним і добрим журналістом із правильними цінностями. Тому сьогодні, у День журналіста, бажаю всім представникам цієї сфери не покладати своїх зусиль, маючи достатньо сили і віри. Ви робите надзвичайно важливу роботу, бо справа – це ще один наш фронт", - очільник Золочівщини Василь Маркевич.