Сьогодні в Золочеві відбувся Всеукраїнський відкритий турнір з дзюдо на кубок Маркіяна Шашкевича

Дата: 03.06.2023 20:09

В змаганнях, що проходили під егідою Львівської обласної федерації дзюдо прийняли участь 220 учасників із усіх куточків України. Спортсмени у вікових категоріях 2011-2012,2012-2013 року народження змагались протягом дня за чільні місця.

Одним із співорганізаторів спортивного дійства стала Золочівська районна військова адміністрація – для переможців і призерів змагань було придбано кубки та медалі. Окрім цих нагород юні дзюдоїсти також мали змогу отримати різноманітні подарунки, грошові сертифікати та грамоти від спонсорів та меценатів турніру.

На відкриття турніру завітав перший заступник начальника Золочівської РВА Михайло Кулик, який від імені очільника Золочівщини Василя Маркевича привітав учасників змагань, побажав успіху, нових перемог, чесної боротьби та позитивних емоцій.