Консультативно-координаційний центр при Золочівській РВА інформує про діяльність за тиждень, що минає

Дата: 02.06.2023 14:26

Консультативно-координаційним центром цього тижня було опрацьовано 34 анкети від внутрішньо переміщених осіб та надано 56 послуги. З них:

• 35 психологічні послуги;
  • 19 юридичні послуги;
  • 1 фінансові послуги
  • 1 гуманітарна послуга

Психологічну допомогу надають представники організації «Мальтійська служба допомоги України». Дана організація здійснює щотижневі виїзди у колективні центри розміщення, а також працює безпосередньо у нашому  Центрі.

Цього тижня здійснювали виїзд в с. Струтин в ЗЗСО – воркшоп «Ми – діти України»

Також здійснили виїзд в Золочівська ЗЗСО І-ІІ ступенів «Школа радості» – воркшоп «Ми – сильні, незламні, непереможні»

Проводились групові та індивідуальні консультації як для місцевих діток, так і для ВПО

Проводились заходи до Міжнародного дня захисту дітей.

БО «Карітас Золочів УГКЦ» проводив реєстрації на гуманітарну допомогу.

Також проєкти «Надзвичайне реагування під час війни в Україні» та «Простори дружні до дитини у 16 містах України» провели захід до дня Захисту дітей який відбувся 1 червня у молодіжному парку та при парафії Блаженного Миколая Чарнецького.

Первинну психологічну допомогу надає психолог Центру, яка при необхідності подальшої допомоги, скеровує особу до партнерів.

ГО «Данська рада у справах біженців» цього тижня, в приміщенні Координаційного центру проводили фінансову реєстрацію для багатодітних матерів та матерів-одиначок.

Юристи БО «Норвезька рада у справах біженців» здійснили індивідуальні консультації на тему «Державна програма допомоги у відновленні житла та поінформували по державній програмі Є-робота (гранти на власну справу).

#консультативно_координаційні_центри_Львівщини