1 червня – Міжнародний день захисту дітей

Дата: 01.06.2023 10:34

"Усе, за що борються наші воїни та ціла країна – за майбутнє наших дітей!

Цієї ночі у Києві загинули 2 дитини. Так розпочався День захисту дітей в Україні. Це міг бути найстрашніший сценарій, але це наше життя зараз. І росія, вбивця і терористка, — причина цього всього.

День захисту дітей святкують, щоб нагадати всім про важливість поваги до дитини, незважаючи на її вік. Це вже особистість, із власною, хоч дитячою думкою, до якої треба прислухатись і з якою треба працювати і формувати. Надзвичайно важливо, щоб наші діти мали здорове та щасливе середовище для зростання та розвитку. Українські діти не народжувались, щоб прокидатись від вибухів, бачити смерті та окупацію власних міст або сіл. Українські діти не народжувались, щоб помирати від ракетних обстрілів.

Заради щасливого дитинства діток ми працюємо і боремось, бо наші діти – це відображення нас самих", - зазначив очільник Золочівщини Василь Маркевич.