Місто Золочів відзначило свій ювілей – 600-ту річницю від Дня заснування

Дата: 28.05.2023 21:25

Дякуючи нашим Захисникам, сьогодні в Золочеві мали змогу провести урочистості до Дня міста. Зранку у храмах міста відбулись Богослужіння, а згодом мешканці та гості міста змогли відвідати локації, де пройшли заходи, приурочені до ювілею.

В місті організували змагання з великого тенісу для дітей, легкоатлетичний крос, туристично-пізнавальний квест «Загадки Золочева», книжкову толоку, презентацію туристичного знаку «Я люблю Золочів».

Завершила ювілейну програму урочиста академія з нагоди 600-річчя з Дня заснування м. Золочева, на якій лунали численні вітання, а художні колективи Золочівщини представили глядачам мистецьку добірку. Від Золочівської райдержадміністрації участь у академії взяв перший заступник голови Михайло Кулик.

«У цей знаменний для нашого міста день дякуємо нашим Збройним Силам за можливість бути тут, дякуємо Богу, що сприяє нашим планам. Нехай наступні великі дати для нашого Золочева та його жителів будуть у переможній та мирній Україні. Слава Україні!» , - зазначив Михайло Кулик у вітальній промові.