Щоб пам’ятали полеглих і шанували живих - в Золочеві відбулись урочистості до Дня Героїв

Дата: 23.05.2023 15:00

Біля пам’ятного знаку «Борцям за Волю України» представники влади, духовенство та громадськість спільно вшанували Героїв минулого і сьогодення, віддали шану борцям , які любов до України піднесли вище власного життя та згадали світлу пам'ять тих хто віддав своє життя за нашу Батьківщину.

Від Золочівської райдержадміністрації участь у заході прийняли - начальник Золочівської РВА Василь Маркевич, керівництво та колектив адміністрації.

Відповідно до історії, у 1941 році Другий Великий Збір Організації Українських Націоналістів постановив щороку 23 травня святкувати День Героїв. Свято було присвячене до дня вбивства у Роттердамі Євгена Коновальця, що сталося саме 23 травня 1938 року. До здобуття Україною незалежності свято святкувалося підпільно, але з 1992 року почало набувати розголосу.