Аграріям Львівщини відшкодують половину вартості насіння сільськогосподарських культур

Дата: 23.05.2023 17:59

Суб’єкти підприємництва Львівщини мають можливість отримати відшкодування до 50 відсотків вартості високорепродукційного насіння нішевих та овочевих культур. Відповідний напрям передбачено у поточному році Комплексною програмою підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021-2025 роки.

За умовами програми відшкодуванню підлягає вартість придбаного та висіяного в поточному році сертифікованого насіння гречки, проса, олійного льону, квасолі, гороху всіх видів, вики, бобів, гірчиці, редьки олійної, капусти (білокачанної, броколі, брюсельської, цвітної), столового буряка, моркви, цибулі, гарбузів, кабачків, патисонів, баклажанів, кукурудзи цукрової, а також огірків, помідорів, перцю (які вирощуються у відкритому грунті) культур не нижче першої репродукції або першого покоління гібриду.

Розмір відшкодування становить до 50 % вартості, але не більше ніж 50,0 тис. грн одному суб’єкту підприємництва.

Документи на відшкодування вартості насіння приймаються до 15 червня в департаменті агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації  після подання суб’єктами господарювання звітності про завершення посіву культур (форма 4-СГ).

Детальніше з умовами участі у програмі, переліком документів аграрії можуть ознайомитись за посиланням: http://surl.li/emjbz

У разі виникнення додаткових питань звертатися за контактним телефоном: (032) 255-50-62, 066-7180918 або на електронну адресу департаменту apr@loda.gov.ua