19 травня пройшло засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Золочівській райдержадміністрації

Дата: 19.05.2023 16:45

Засідання відбулось за головування першого заступника начальника Золочівської РВА Михайла Кулика.

Члени комісії заслухали інформацію доповідачів про епізотичну ситуацію щодо сказу тварин та з питання виявлення захворювання лисиці на сказ у с.Соколівка Золочівського району.

З метою профілактики та ліквідації сказу серед тварин і гідрофобії людей на території району, комісія затвердила відповідний план заходів у с.Соколівка Буської ТГ Золочівського району та населених пунктах 5 –ти кілометрової зони (селах Лабач,Грабина,

Рижани,Тур’я,Бачка,Брахівка,Переволочна) та частині прилеглих мисливських угідь.

Окрім цього накладено з 19 травня карантинні обмеження по сказу на село Соколівка, вище перелічені населені пункти та прилеглі мисливські угіддя.