Родинам захисників з Львівщини, які віддали життя за Україну, вручили державні нагороди

Дата: 17.05.2023 14:06

Трьох жителів Львівщини, седед яких двоє із Золочівського району, посмертно нагородили орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Сьогодні, 17 травня, начальник Львівської ОВА Максим Козицький та начальник Західного оперативно-територіального об’єднання Нацгвардії України бригадний генерал Олександр Буравков вручили ордени рідним військовослужбовців, які загинули під час захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України.

«Кожен, хто віддав своє життя у бою за Україну – назавжди увійшов в її історію як мужній захисник чи захисниця своєї землі. Ми завжди пам’ятатимемо наших Героїв – батьків, синів та доньок, які мужньо визволяли свою Батьківщину від загарбника. Наш ворог не здатен усвідомити цінність свободи, цінність волевиявлення, цінність правди. А правда за нами – за усіма, хто сьогодні на фронті крок за кроком наближає нас до Перемоги! У лавах ЗСУ служать ті, кому небайдужа доля країни, рідних, дітей. Не вистачає слів, щоб висловити всю ту вдячність та виразити повагу батькам за гідне виховання наших воїнів. Саме їм ми завдячуємо усім, що маємо сьогодні», - зазначив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Указом Президента України за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, нагородили орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно):

1. Юрія Гулика – майора, першого заступника командира – начальника штабу 3-го стрілецького батальйону. Родом Юрій із Золочева. У чоловіка залишились дружина та троє дітей. Нагороду отримала наймолодша донька.
  2. Богдана Мурина – солдата строкової служби, помічника гранатометника батальйону оперативного призначення. Родом із села Підгайчики Львівського району. Богдан був неодружений. Нагороду отримала мати.
  3. Романа Миськіва – солдата строкової служби, стрілця (помічника кулеметника) третього батальйону оперативного призначення. Народився у селі Поморяни Золочівського району. Неодружений. Нагороду отримала мати.

Дякуємо усім нашим Захисникам та Захисницям! Слава Україні! Героям Слава!