Звернення очільника Золочівщини Василя Маркевича з нагоди Дня матері

Дата: 14.05.2023 11:20

"Ми щасливі, коли почуваємось дітьми, коли можемо подзвонити мамі, розказати про радісні чи погані моменти, бо знаємо, що вона однаково нас підтримає.

Тільки мама не вимагає нічого взамін. Любить просто так. Вона є символом любові, вдячності, великого серця, вона — та, хто дає життя і веде по життю.

Зараз вся Україна у сльозах матерів, які ховають своїх синів та дочок. Це боляче. Це страшно. Сльози мами — на них важко дивитись, а ще важче відчувати їх.

Дорогі матері, День матері лише раз у рік, але про вас ми думаємо і любимо вас щодня. Цей день лише нагадування, що матір для кожного із нас — найцінніший скарб. Усім бажаю здоров‘я, надії та віри. Сили на подальше життя. Вдячні матерям, які виховали та виховують найвдячніших синів та дочок України, що боронять зараз нас із вами.

Молимось за матерів, які втратили своїх дітей, нехай Бог допоможе їм пережити цей гнітючий біль",- очільник Золочівщини Василь Маркевич.