Консультативно-координаційний центр при Золочівській РВА інформує про діяльність за тиждень, що минає

Дата: 12.05.2023 15:50

Консультативно-координаційним центром цього тижня було опрацьовано 128 анкет внутрішньо переміщених осіб та надано 149 послуг. З них:

• 113 фінансових послуг;
  • 9 юридичних послуг;
  • 27 психологічних послуг.

Для надання юридичних послуг на виїзді працювала ГО «Данська рада у справах біженців».

Первинну психологічну консультацію особи із числа ВПО мали можливість отримати від психолога ККЦ, а також на виїзді працювали психологи від ГО «Людина в біді» та БО «Горіховий Дім».

БО «Горіховий дім» провела виїзди мобільних медичних бригад у с.Маркопіль (Підкамінська ТГ), с.Дуб’є та с.Підгірці (Заболотцівська ТГ), с.Ремезівці та с.Шпиколоси ( Поморянська ТГ) та м.Золочів. Мешканці громад мали можливість отримати консультацію сімейного лікаря, що включала огляд дітей та дорослих, визначення стану здоров’я та призначення лікування в разі потреби. Медична сестра проводила виміри АТ, знімала ЕКГ, вимірювала цукор та рівень холостерину. Психолог організації навчав технік самодопомоги при тривозі чи інших переживаннях, надавав консультації. Медичні послуги отримали близько 100 осіб.

Також цього тижня на виїзді працювала мобільна бригада від організації «Solidarites Internazional», яка провела реєстрацію на цільову фінансову допомогу тих осіб із числа ВПО, які отримали статус внутрішньо переміщених від 01.04.2023 р.- 09.05.2023 р. Було зареєстровано 46 домогосподарств.

#консультативно_координаційні_центри_Львівщині