Фінансове управління Золочівської районної військової адміністрації проаналізувало сплату ПДФО до місцевих бюджетів Золочівського району за 4 місяці 2023 року

Дата: 10.05.2023 18:06

Вагомою часткою місцевих фінансових ресурсів є податок на доходи фізичних осіб. За 4 місяці 2023 року до місцевих бюджетів Золочівського району надійшло 346878,9 млн. грн. доходів без врахування трансфертів, 339291,6 млн.грн. (або 97,8%) з яких складають податкові надходження, серед яких, перш за все виділяється ПДФО.

Частка ПДФО по місцевих бюджетах Золочівського району складає 243623,3 млн.грн. або 71,8% податкових надходжень та 70,2% у загальній сумі доходів (без врахування трансфертів).

Не забезпечили виконання планових показників Золочівська ТГ (96,3%) та Підкамінська ТГ (88,5%).

Як і за попередній період, у трьох громадах Золочівщини частка надходжень ПДФО від підприємницької діяльності є більшою за надходження від бюджетної сфери, це

• Буська ТГ (бізнес 61,7 %),
  • Краснянська ТГ (бізнес 68,0%)
  • Заболотцівська ТГ (бізнес 60,7%).

Надходження доходів від ПДФО по підприємницькій діяльності складають у

• Золочівській ТГ 35%,
  • Бродівській – 39%,