Працівники Золочівської РВА вчергове стали донорами крові

Дата: 10.05.2023 14:39

Сьогодні кожен може допомогти врятувати чиєсь життя: тих, хто щодня ризикує ним заради нас та нашого майбутнього, чи тих, хто постраждав внаслідок військових дій, або просто стати донором для того, кому необхідна допомога. Адже нині потреба у крові надзвичайно велика, тож процес заготівлі крові та її компонентів триває постійно. Працівники КНП "Золочівська ЦРЛ" постійно проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу, аби залучити якомога більше донорів.

Усіх, хто може допомогти і стати донором, запрошують у м.Золочів - Золочівська центральна районна лікарня, що на вул. Академіка Павлова, 48.

Пам’ятайте, що 1 донор може врятувати життя 3 пацієнтів. Це наш спільний фронт і внесок у перемогу.