Золочівщина разом зі всією Україною вперше відзначила День Європи

Дата: 09.05.2023 11:32

Відповідно до Указу Президента України Володимира Зеленського сьогодні вперше відзначаємо День Європи, саме 9 травня.

"День Європи. Разом із Європою. Бо в нас однакові цінності. Бо якраз від європейців ми отримали значну частину допомоги – прихисток вимушено переселених, зброю для боротьби, кошти для підтримки держави.

Влучно сказав Сергій Плохій, назвавши Україну "брамою Європи":

“Інколи, коли «брама» зачинялася внаслідок війн чи конфліктів, Україна допомагала зупинити іноземні навали зі сходу та заходу; коли ж вона була відчинена, як це найчастіше траплялося в українській історії, вона правила за міст між Європою та Азією, сприяючи обміну людьми, товарами та ідеями”.

Ми на сторожі спільних цінностей, найважливіша серед яких, – людське життя та мир. Українці борються за мир та цінують кожне життя.

Ми оплакуємо кожного воїна та цивільного, які загинули через росію, та завжди памʼятатимемо, що ціною саме їхніх життів ми стоїми, стоятимуть наші діти та наступники.

Слава Україні! Слава українським Воїнам! Слава Європейському Союзу!" , - очільник Золочівщини Василь Маркевич.