В районному центрі відбувся захід до Дня пам’яті та примирення

Дата: 08.05.2023 14:37

Біля пам’ятника «Борцям за Волю України» вшанувати жертви Другої світової війни прийшли мешканці Золочівщини, представники влади, духовенство.

Від Золочівської районної військової адміністрації у заході взяли участь – перший заступник начальника військової адміністрації Михайло Кулик, заступники Богдан Гринишин та Віктор Олійник, колектив адміністрації.

Присутні помолились за загиблих, поклали квіти та запалили лампадки біля символічного Хреста та на місцевому кладовищі біля пам’ятного знаку жертвам радянського НКВС, вшановуючи всіх хто загинув в роки війн та боротьбі з нацизмом та комунізмом.

8 травня 2023 року Україна разом Європою та США відзначає День пам'яті та примирення, присвячений загиблим у Другій світовій війні. Близько 8-10 мільйонів українців загинули у війні 1939-1945 року. Пам'ять означає, що ми пам'ятаємо всіх військових і цивільних жертв цієї війни, а примирення - що країни Європи уклали мир після війни.