Консультативно-координаційний центр при Золочівській РВА інформує про діяльність за тиждень, що минає

Дата: 05.05.2023 18:43

Цього тижня Консультативно-координаційним центром було оброблено 49 анкет внутрішньо переміщених осіб. Було надано 79 послуг. З них:

-  49 гуманітарних послуг;

- 5 юридичних послуг;

- 15 психологічних.

У Золочівському р-н. продовжує свою діяльність БО «Карітас-Золочів», яка надає гуманітарну допомогу внутрішньо переміщеним особам, а також психологічну підтримку.

На виїзді працювала ГО «Право на захист» з представником якої було проведено оцінку потреб осіб із числа ВПО та було обговорено майбутні проєкти у рамках співпраці між організацією та Центром.

Юридичну підтримку надавали спеціалісти від ГО «Норвезька рада у справах біженців» та «Данська рада у справах біженців».

Психологічну підтримку ВПО мають можливість отримати від психолога Координаційного центру, а також щотижневі виїзди у колективні центри поселення ВПО проводять психологи БО «Мальтійська служба допомоги України», а також ГО «Людина в біді».

Слід відзначити, що цього тижня у селі Велика Вільшаниця було проведено фокус-групу із представниками благодійних організацій, представниками від органів місцевого самоврядування та Координаційного цетру, а також членами родин загиблих та родин, що постраждали у наслідок ракетного удару, що мав місце у березні цього року. За звітом, що був наданий організаціями, 64 особи із числа постраждалих отримали грошову допомогу, 20 родин отримали допомогу у вигляді будівельної плівки.

#консультативно_координаційні_центри_Львівщини