Першим заступником голови Золочівської районної державної адміністрації став Михайло Кулик

Дата: 05.05.2023 17:15

Сьогодні начальник Золочівської РВА Василь Маркевич представив колективу новопризначеного першого заступника голови райдержадміністрації Михайла Кулика.

«Впевнений, що Ваша діяльність на посаді першого заступника позитивно впливатиме на розвиток нашого району. Зараз дійсно складний час для кожного українця, але ми згуртовані, ми працюємо і докладаємо всіх зусиль, щоб наблизити такий омріяний день Перемоги України над ворогом. Бажаю Вам успіхів на цій посаді, здійснення усіх планів та нових досягнень», - зазначив очільник Золочівщини Василь Маркевич.

В свою чергу у своєму виступі Михайло Вікторович подякував за довіру та наголосив що несе велику відповідальність за роботу та те, що буде відбуватись в районі, та пообіцяв докласти максимум зусиль для вирішення першочергових проблем життєдіяльності району.

Біографічна довідка: Кулик Михайло Вікторович народився в селі Рівне Кіровоградської області Новоукраїнського району 20 серпня 1974 року. Освіта вища – закінчив Національний університет оборони України імені ІванаЧерняховського - магістр «Публічного управління та адміністрування». Трудова діяльність: 08.1991 - 04.2023 – військова служба. Нагороджений державними нагородами - медаль "За військову службу Україні", відзнака Президента України "За участь в антитерористичній операції".