Представники Золочівського району взяли участь в конференції «Безбар’єрна Україна»

Дата: 04.05.2023 16:05

На заході разом з представниками Золочівщини побував заступник начальника Золочівської районної військової адміністрації Богдан Гринишин.

На конференції наголошувалось про те,що в умовах війни необхідно працювати над ліквідацією не тільки фізичних, а й інших бар’єрів, зокрема інформаційних, суспільних, громадянських, освітніх та економічних. Присутні також обговорили досвід людей, які зіштовхуються з бар’єрами, та як змінити простір, послуги, реальність у містах/громадах, аби вони стали безбар`єрними.

У межах конференції також відбулася презентація «Довідника безбар’єрності» – гіда з толерантної взаємодії, створеного за ініціативи першої леді України Олени Зеленської.

Під час конференції очільник області Максим Козицький підписав Декларацію про підтримку Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року.