Фінансовим управлінням Золочівської районної військової адміністрації проведено аналіз доходів бюджетів територіальних громад Золочівського району за 4 місяці 2023 року

Дата: 03.05.2023 14:10

Проблемні питання виконання місцевих бюджетів стали ще більш актуальними під час війни, коли додалася одна очевидна потреба – перемогти.

Це стосується насамперед допомоги армії, фінансування потреб внутрішньо-переміщених осіб, допомоги бізнесу, забезпечення поточних витрат. В таких нелегких умовах територіальні громади Золочівського району здобули значний досвід в ефективному використанні та управлінні своїми ресурсами. Як результат – станом на 1 травня 2023 року всі місцеві бюджети виконані.

Однак, плановий відсоток виконання річних призначень (33,3%) трішки не дотягнули Бродівська міська рада (33,0%), Підкамінська селищна рада (31,8%), Заболотцівська сільська рада (33,0%) та Поморянська селищна рада (33,0%).