Відбулася кущова нарада з обміну досвідом фінансистів районного фінансового управління та територіальних громад

Дата: 02.05.2023 16:20

За інформацією фінвнсового управління Золочівської райдержадміністрації - сьогодні, 02 травня 2023 року, у Золочівській районній державній адміністрації з ініціативи та за участю працівників Департаменту фінансів облдержадміністрації відбулася кущова нарада з обміну досвідом фінансистів районного фінансового управління та територіальних громад (Золочівської, Перемишлянської , Підкамінської та Заболотцівської).

Обговорено актуальні питання щодо шляхів збільшення надходжень до місцевих бюджетів, планування видатків на оплату праці працівників бюджетних установ, виконання заходів щодо ліквідації дефіциту на 2023 рік, оптимізацію мережі установ освіти, планування та проведення контрольно-економічної роботи, міжнародне співробітництво громад та різне.

Розмова була щирою, змістовною, діалог - конструктивним. Надіємося на подальшу тісну співпрацю і обмін досвідом фінансистів громад.